UDRUGA ZA POKRETANJE IZGRADNJE VODOVODA KOČERIN

O B A V I J E S T

Upravni odbor Udruge za pokretanje izgradnje vodovoda Kočerin na svojoj sjednici održanoj u petak 15.7.2016.godine jednoglasno je donio odluku kojom se obustavlja isporuka vode dosadašnjim načinom točenja u čatrnje za sve korisnike na području Kočerina. Ta odluka je donesena jer će se vrlo brzo za sve te korisnike a i druge steći uvjeti prikapčanja na novi sustav vodovoda.

Zbog toga molimo sve potencijalne korisnike novog sustava na lokacijama KOČERIN IZNAD CESTE, DUBRAVA, KOČERIN ISPOD CESTE I VOJNICA da se jave svome predstavniku zaseoka u Skupštini

Udruge radi dobivanja podrobnijih informacija.

Hvala na razumijevanju.

Upravni odbor Udruge.

Kočerin, 15.7.2016.godine.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzkoceri/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399