Kočerin u četvrtfinalu ispao od Turčinovića

Momčad Kočerina u četvrtfinalu Lige MZ Široki Brijeg nakon izvođenja kaznenih udaraca bila je lošija od ekipe Turčinovića. Rezultat u regularnom dijelu je bio 1:1, a Turčinovići su slavili na kraju rezultatom 3:5.

U prvom polufinalnom susretu igranom u petak navečer na terenu Prve osnovne škole u Klancu, Knešpolje je s 4:1 slavilo protiv Turčinovića. Već nakon prvog poluvremena, prošlogodišnji finalisti imali su 3:0. Turčinovići su u nastavku uspjeli smanjiti rezultat, a nakon što su nisu uspjeli realizirati priliku za postizanje drugog pogotka, kazna je uslijedila na drugoj strani te je Knešpolje mirno ušlo u samu završnicu. Mogao je rezultat biti i uvjerljiviji, no vratnica se Knežepoljanima ispriječila četiri puta.

U  polufinalnom susretu Ljubotići su sa 6:2 pobijedili Desnu Obalu te se plasirali u svoje prvo finale. Već na samom početku utakmice vidjelo se na koju će stranu otići utakmica jer Ljubotići su u prvih nekoliko minuta vodili s dva pogotka razlike, a do kraja nisu prokockali prednost. Finale će se igrati na stadionu Pecara 17. kolovoza, a prijenos utakmice, koji će biti rađen u produkciji MediaStream i HercegovinaLive, moći ćete pratiti na portalu Jabuka.tv. Također, sve utakmice play-off faze bile su u izravnom prijenosu.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzkoceri/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399