Dječje igralište “Oaza radosti”

Dječje igralište “Oaza radosti” u dvorištu Osnovne škole Kočerin prigodnom je svečanošću predano na korištenje kočerinskim mališanima. Nositelj projekta izgradnje i opremanja  Dječjeg igrališta “Oaza radosti” je Društvo za kulturu, edukaciju i društvena istraživanja “Creatus” iz Kočerina.

Djecje-igraliste-Oaza-radosti-Kocerin-1

Djecje-igraliste-Oaza-radosti-Kocerin-3

Kako navode iz ove udruge, dječje igralište je izgrađeno uz potporu Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske. Izgradnju i opremanje dječjeg igrališta pomogli su i Grad Široki Brijeg, Vlada ŽZH, JU “Ceste ŽZH”, JKP “Čistoća”, “Coming”, MZ Kočerin i Osnovna škola Kočerin.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzkoceri/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399